advert2 advert3
Cestování

Míříte do Prahy? Potom se vám naše tipy budou hodit!

Vydal: Roman / Kategorie: Cestování / Komentářů: 0 / Přečtení: 2124

Praha patří už několik let k nejnavštěvovanějším městům světa. Není divu – hlavní město nabízí malebná zákoutí, tajemnou historii, skvostné památky i moderní vyžití. O Praze se také říká, že je v ní draho. Nemusí to ale nutně tak být. Jak si užít výlet do Prahy na maximum a přitom ušetřit? Poradíme vám právě v tomto článku.

Na Prahu je potřeba více dní
Pokud míříte do Prahy, rozhodně vám jeden den stačit nebude. Míst, která prostě musíte vidět, je celá řada a pokud budete spěchat, nemůžete si jejich atmosféru dokonale užít. První věcí, kterou budete řešit, je ubytování v Praze. Vybírat můžete mezi penziony, hostely i hotely. Ceny za jednu noc jsou ale v mnoha případech až přehnaně vysoké.

První tip tedy zní – pokud chcete bydlet v komfortu a za dobrou cenu, měla by vás zajímat Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí ubytování v penzionu, hostelu, hotelu i apartmánu. Rezidence leží na Praze 10, takže je výborným výchozím bodem k podnikání výletů. Za dvoulůžkový pokoj v hostelu zaplatíte pouhých 520 Kč, to je cena, kterou jinde budete hledat jen těžko. Rezidence Topolová kromě toho nabízí i byty Praha prodej.

03_clanek_01

Šetřete na každém kroku
Pokud si chcete výlet užít bez zbytečného utrácení, chovejte se chytře. Po Praze se pohybujte metrem – kupte si jízdenku na celý den. Metrem se dostanete téměř ke všem nejdůležitějším památkám. Jestliže chcete jíst, rozhodně se zaměřte na restaurace mimo centrum. Zde můžete najít výhodnější ceny. Ještě než vyrazíte za poznáváním památek, navštivte nejbližší infocentrum a zjistěte, kde poskytují slevy na vstupné. Pokud kupujete suvenýry, nenechte se obalamutit. Nejdříve projděte obchody – ceny se většinou dost liší. Nenechte se zlákat průvodci, kteří vám nabízejí okružní jízdy po Praze. Většinou jsou drahé a kvalita nízká. Pokud pojedete taxíkem, dobře si přečtěte jeho podmínky a ceny.

Praha je pro turisty velmi příjemná – tady je pár tipů na místa, která byste rozhodně měli vidět!

03_clanek_02-1
KOMENTÁŘE (0)
Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »


Ladiesmagazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Facebook Ladies Magazine Twitter Ladies Magazine YouTube Ladies Magazine RSS kanál Ladies Magazine