advert2 advert3
Můj someliér

Bydlete v Praze stejně dobře jako cizinci – vybírejte si podle okolí

Vydal: Roman / Kategorie: Lifestyle / Komentářů: 0 / Přečtení: 1400

Zatímco Češi v poslední době stále častěji kupují domy, byty a chaty v zahraničí, cizinci podobně investují v České republice. Nové domy a byty v Praze kupují Rusové, Angličané, Francouzi i Němci. I kvůli nejisté situaci na Ukrajině kupují nové byty a domy v Praze stále častěji právě Rusové. Zájem o novostavby v Praze ale mají i další cizinci. Nejen, že si byty a domy kupují, ale často si je také pronajímají. Hlavní je pro ně lokalita.

Důležitá je vybavenost i upravené okolí

Sledují nejen to, zda jsou v okolí například mezinárodní školy, ale všímají si také nejbližšího okolí domu. Zajímá je okolní vybavenost i to, jak je okolí domu upravené. Podle realitních odborníků se tím odlišují od Čechů, kteří často berou okolí novostaveb na lehkou váhu. Přitom ani v Praze není těžké najít nové domy na prodej, které mají okolí nejen upravené, ale jsou v něm školy, obchody i místa k relaxaci. Typickým příkladem jsou rodinné domy z projektu Britská čtvrť v Praze 5 Stodůlkách.

04_clanek_01-1

Jen pár minut chůze

Noví obyvatelé rodinných domů v Praze 5 Stodůlkách totiž v okolí najdou všechno, co potřebují. Na novém náměstí, které je jen 3 minuty chůze od nových domů, vznikají stále nové služby. Už nyní na něm lidé najdou několik restaurací a obchodů i stanice metra a autobusu.

Pouhých 5 minut chůze od nových rodinných domů ve Stodůlkách je také nákupní centrum Avion a po 5 minutách jízdy autem obyvatelé novostaveb dojedou do hypermarketu Globus. V okruhu jednoho kilometru je navíc několik školek, základní škola i gymnázium.

Majitelé nových domů v Praze 5 se mohou těšit také na různá sportoviště i okolí plné upravené zeleně a nové moderní náměstí. Britská čtvrť tak nabízí ideální bydlení, které by ocenili i cizinci.

04_clanek_02
KOMENTÁŘE (0)
Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »


Ladiesmagazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Facebook Ladies Magazine Twitter Ladies Magazine YouTube Ladies Magazine RSS kanál Ladies Magazine