advert2 advert3
Můj someliér

Probouzejte se jako na dovolené. S bambusovými žaluziemi si užijete každé ráno

Vydal: Roman / Kategorie: Lifestyle / Komentářů: 0 / Přečtení: 1364

Představte se, že se ráno probudíte, podíváte k oknu a hned se cítíte jako na dovolené na italské pláži. S bambusovými žaluziemi si můžete takhle příjemné probuzení užívat denně! Dodají do vašeho domu či bytu nádech přírody, slunce a exotiky. Bambusové žaluzie jsou hitem posledních let. A naprosto právem. Hodí se totiž prakticky do všech interiérů a dají se použít nejen jako zastínění oken, ale třeba i k předělení místnosti.

Výhody bambusových žaluzií se dají shrnout do 3 bodů.

  • Elegance
  • Odolnost
  • Snadná údržba

Sladíte je s jakýmkoliv nábytkem

Nejen, že si u kvalitních výrobců, jako je třeba společnost K-system, vyberete ze spousty barev, ale díky svému přírodnímu zjevu dodá bambus vašemu bytu eleganci, i když je jen nalakovaný. Lakované bambusové žaluzie navíc díky jejich neutrální barvě snadno sladíte s nábytkem, a proto se hodí do jakéhokoliv interiéru.

06_clanek_01-1

Ideální do koupelny

Bambusové lamely jsou extrémně tvrdé, pružné a odolné. Nesají vlhkost, takže je můžete mít třeba i v koupelně. A díky čtyřnásobnému lakování s dvojnásobnou UV ochranou se můžete spolehnout i na to, že hned tak nevyblednou. Navíc jsou lehčí a tenčí než dřevěné lamely. Díky vysoké odolnosti je tak můžete použít kdekoliv uvnitř domu nebo třeba i v zimní zahradě.

Přizpůsobí se každému oknu

Čištění už ani snad nemůže být jednodušší. Žádné složité drhnutí – špinavé lamely stačí jen vysát vysavačem nebo otřít navlhčeným hadříkem.

U kvalitních dodavatelů, jako je třeba K-system, navíc můžete počítat ještě s dalšími výhodami. Na výběr vám dají různé šířky lamel i různá ovládání. Některé bambusové žaluzie můžete dokonce ovládat pomocí motorku. A hlavně si můžete nechat udělat i žaluzie přesně na míru, které se dokonale přizpůsobí i těm nejneobvyklejším oknům.

06_clanek_02
KOMENTÁŘE (0)
Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »


Ladiesmagazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Facebook Ladies Magazine Twitter Ladies Magazine YouTube Ladies Magazine RSS kanál Ladies Magazine