advert2 advert3
Cestování

Nezapomenutelná dovolená? Ta v sedle kola! Kam vyrazit?

Vydal: Roman / Kategorie: Cestování / Komentářů: 0 / Přečtení: 2624

Pokud se o dovolené nechcete jen válet na pláži, vyrazte na kolo. V sedle kola můžete poznat úchvatnou přírodu a užít si spoustu adrenalinových zážitků. Poradíme vám, kam se vyplatí vyjet. Úžasná místa se nachází doslova za humny… Ideální zemí pro báječnou aktivní dovolenou je Rakousko. Nabízí extrémní sjezdy, dlouhé stoupáky i rovinaté trasy a malebnou přírodu. Jestliže patříte mezi méně zkušené cyklisty, je pro vás ideální malebný rakouský kraj v okolí majestátní řeky Dunaj. Mezi oblíbené zájezdy Rakousko patří ten, který začíná v Pasově a vede přes cyklostezky v těsné blízkosti Dunaje. Během cesty uvidíte například přehradu Jochenstein, projedete okolo krásných meandrů Dunaje do Schlögenské smyčky, zavítáte i do historického Linze a cílem vaší cesty se stane okouzlující vinařská krajina Wachau.

obr_01

Kolem Bodamského jezera
Velkým lákadlem pro milovníky cykloturistiky je Bodamské jezero, které se nachází na hranicích Německa, Švýcarska a Rakouska. Během okružní jízdy kolem jezera tedy zavítáte hned do tří zemí současně. Stezky okolo jezera jsou perfektně upraveny, takže sem můžete vyrazit třeba i s dětmi. Během okružní jízdy si budete užívat nádhernou přírodu a můžete zastavit i na řadě zajímavých míst. Vaší pozornosti by neměla ujít Kostnice s muzeem Jana Husa, dále květinový ostrov“ Mainau, zeleninový ostrov Reichenau či středověká města Stein am Rhein a Schaffhausen.

obr_02

S kým a za kolik?
Aktivní cykloturistika je součástí zájezdů, které nabízí renomovaná cestovní kancelář CK Kudrna. S touto cestovkou můžete vyrazit i na řadu dalších zajímavých míst a užít si tu nejlepší aktivní dovolenou. Ceny zájezdů drží nízko – nabídky začínají už od 4 500 Kč!

obr_03

TIP – pokud vyrážíte na kola, připravte si cestovní lékárničku. Vše, co by měla obsahovat, najdete tady.
KOMENTÁŘE (0)
Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »


Ladiesmagazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Facebook Ladies Magazine Twitter Ladies Magazine YouTube Ladies Magazine RSS kanál Ladies Magazine