advert2 advert3
Oblečení

3 druhy pomocníků, které nesmí chybět v moderní kuchyni

Vydal: Roman / Kategorie: Gastronomie / Komentářů: 0 / Přečtení: 2012

Kvalita vašeho vaření i pečení se samozřejmě odvíjí od vašich dovedností. Uvědomte si ale, že lahodným jídlem stojí i kvalita pomocníků, které při vaření využíváte. Je to právě nádobí a další kuchyňské vybavení, které se výrazně podepisuje na výsledku vašeho snažení. Přinášíme vám tip hned na 3 druhy zajímavých pomocníků, které by ani vám neměly chybět. Pracovat s nimi je radost!

Silikon do kuchyně rozhodně patří
Jestliže rádi pečete, potom jistě víte, jak těžké to může být. Pokud formu pečlivě nevymažete, těsto se přichytí a výsledek je katastrofální. Běžné formy se navíc rychle opotřebovávají, takže musíte třeba i každý rok kupovat novou. Náš první tip tedy zní – pořiďte si moderní

silikonové formy. Pečení sladkých i slaných pokrmů jde s nimi jedna báseň. Silikonové formy jsou téměř nezničitelné, snadno se udržují a je možné vybírat z řady rozličných tvarů.

ladiesmagazine.cz - eshop.tescoma.cz_01 – kopie

 

Existují formy klasických tvarů – na bábovku, koláče či dorty, ale i formy atypické – například na pizzu, chléb, ve tvaru zvířátek, srdce, vajíčka a mnoho dalších. Jedničkou na trhu jsou formy DELÍCIA SILICONE, které najdete v sortimentu značky Tescoma.

Pánve je třeba pečlivě vybrat!
Pánev najde využití v každé kuchyni. Je ale třeba správně vybrat typ. K mání jsou klasické univerzální pánve, které využijete při běžném vaření. Pořídit si můžete i speciální pánve na palačinky, na grilování, pánve typu Wok a další. Při jejich výběru dbejte na kvalitu, rozhodně se vám nevyplatí šetřit! Kvalitní pánev vydrží sloužit roky.

ladiesmagazine.cz - eshop.tescoma.cz_02 – kopie

 

Špičková kvalita je základní charakteristikou pro pánve Tescoma. Pokud vsadíte na ně, uděláte rozhodně správně.

 

Zapékání bude radost!
Zapékání je asi nejjednodušším a současně i velmi rozmanitým způsobem vaření. Stačí zvolit suroviny, ochutit je a šup s nimi do trouby. Na úspěch má kromě správného dochucení ingrediencí velký vliv právě zapékací mísa. Naším tipem pro vás jsou extrémně odolné porcelánové zapékací misky a pekáče značky GUSTO. Využijete je totiž při zapékání, pečení a dokonce i při servírování a skladování pokrmů.

ladiesmagazine.cz - eshop.tescoma.cz_03 – kopie

Co říci na závěr – pokud vsadíte na naše tipy, bude se vám lépe vařit. A ještě něco, pokud se v současné době chystáte na novou kuchyň, neměl by vám uniknout tento článek. Najdete v něm praktické rady, kterými se při zařizování moderní kuchyně řídit.
KOMENTÁŘE (0)
Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »


Ladiesmagazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Facebook Ladies Magazine Twitter Ladies Magazine YouTube Ladies Magazine RSS kanál Ladies Magazine