advert2 advert3

Hledáte ideální dárek pro partnera? Máme tip!

Vydal: Roman / Kategorie: Oblečení / Komentářů: 2 / Přečtení: 2377

Koupit dárek muži, to chce vtip a současně i trochu praktičnosti. Pravda je, že muži jsou tvorové zvláštní, protože se spokojí i s málem (ne jako většina nás žen). Je ale důležité, aby „to málo“ pro ně mělo nějaký význam a mohli ho nějak využít. Chcete vašemu partnerovi udělat radost, ale nevíte, co pořídit? Vyřešili jsme to za vás a pozor – užitek z toho budete mít oba dva.

Vsaďte na jednoduchost a vyberte spodní prádlo!
Jste toho názoru, že dávat muži spodní prádlo, je dávno pasé? Myslíte si, že mu to neudělá radost? Tak to jste na obrovském omylu! Pravda je totiž taková, že právě kvalitní spodní prádlo potěší. Muži jsou totiž mnohdy líní si pohodlné prádlo vybrat, takže chodí ve starých a vytahaných kouscích, které dostali třeba před deseti lety od maminky k Vánocům. Měla byste také vědět, že kvalita spodního prádla může způsobovat jeho špatnou náladu. Jen kvalitní prádlo totiž zajistí pohodu a příjemný pocit pohodlí po celý den. Sama sobě jistě kupujete jen to nejpohodlnější, takže proč to nedopřát i vašemu muži…

Jaké vybrat?
Nejlépe uděláte, pokud vsadíte na boxerky. Právě ty mají pro muže nejpohodlnější střih a pozor – pokud vyberete správně, budete se moct pokochat pohledem na mužův sexy zadeček!

Možností se nabízí hned několik. Skvělé jsou třeba boxerky Styx. Pánové při jejich nošení ocení vynikající kvalitu materiálu. Boxerky jsou totiž ušity z kombinace bavlny, modalu a lycry. Díky tomu jsou na těle super příjemné.

mensmagazine.cz - trenyrkarna.cz_02

Dobrou volbou jsou i luxusní boxerky Calvin Klein.

mensmagazine.cz - trenyrkarna.cz_03

Všechny modely jsou vysoce kvalitní a mají střih, který se dokonale přizpůsobí pánské postavě. Vybírat můžete z celé řady cool designů. Jestliže chcete více, bude se vám líbit 2pack boxerek Puma. Za poměrně nízkou cenu koupíte vysoce kvalitní spodní prádlo, které váš muž jistě ocení!

ladiesmagazine.cz - trenyrkarna.cz_03

Co na ně říkáte? Super, že…

 

Ještě na závěr trocha odlehčení – přečtěte si tento zajímavý článek. Popisuje, jaké spodní prádlo se nosilo dříve, zaručeně se pobavíte…
KOMENTÁŘE (2)
David Král16. října, 2014 20:42

Obávám se, že boxerky nevypadají tak, jako slipy od CK na obrázku, to jsou slipy. Boxerky mají nohavičky!Martin13. února, 2015 11:50

Boxerky ? No jen to ne. Na sport i na běžné chození jsou nejlepší slipy.Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »


Ladiesmagazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Facebook Ladies Magazine Twitter Ladies Magazine YouTube Ladies Magazine RSS kanál Ladies Magazine