advert2 advert3
Můj someliér

Stavebnice pro malé i velké

Vydal: Roman / Kategorie: Lifestyle / Komentářů: 1 / Přečtení: 2089

V dnešní digitální době je potěšující, že stále existují klasické hračky, s kterými si hrávaly generace našich rodičů a prarodičů. Mezi tyto hračky můžeme zařadit i stavebnice. Kouzlem stavebnice je totiž procvičování základních dovedností malých dětí přirozenou cestou – formou hry. Dítko si při sestavování stavebnice procvičí motoriku a soustředění, manuální zručnost, nápaditost a fantazii.

Když se zamyslíte, tak i vy jste poskládali v dětství svůj první komín z kostek pravděpodobně dříve, než jste udělali první krůčky. Záleží pouze na typu stavebnice a věku dítěte, zda budou stavět jednoduché tvary nebo se pustí do sofistikovaných modelů např. dopravních prostředků či mechanických strojů. Fantazii se meze nekladou.

Stavebnice Abrick
My se budeme důkladněji věnovat francouzské stavebnice Abrick, která si v posledních letech buduje dobré jméno a zažívá expanzi. V nabídce naleznete zajímavé a tematicky zaměřené sady stavebnice, ale i samostatné sety kostek, které jednoduše rozšíří kteroukoliv již vlastněnou sadu stavebnice. Mezi nejvýraznější výhody stavebnic Abrick je bezesporu jejich cenová dostupnost, kvalitní zpracování a výrobní provedení. Nezanedbatelnou výhodou klasické řady stavebnic Abrick je také kompatibilita s drtivou většinou podobných stavebnic světového věhlasu. Mezi takové kompatibilní stavebnice patří Lego Duplo nebo Megabloks. Základní řada stavebnic Abrick je vhodná pro děti od 18 měsíců, řada MAXI dokonce již od 12 měsíců. Níže si představím několik zajímavých modelů.

Stavebnice 300 ks v dóze
Tato základní stavebnice je určena pro ty nejmenší děti od 18 měsíců. Dodává se v praktické dóze po 300 kusech. Kousky stavebnice jsou barevně odlišeny. Bude záležet jen na fantazii vašeho malého stavitele či stavitelky, jaké tvary či objekty dokáže sestavit. Celé balení má hmotnost 2,5 kg.

ladiesmagazine_cz_3

Stavebnice poschoďový dům se zahradou a nábytkem
Jedná se o již tématickou stavebnici, která se neskládá s homogenních kostiček, ale lze z ní postavit právě domek. Nemusíte se bát přehnané náročnosti, stavebnice je přizpůsobena pro nejmenší dětí již od 18 měsíců. Obsahuje celkem 48 kusů růžových kostek. Dále v balení najdete nábytek, 3 figurky a zahradu. Stavebnice je primárně zaměřena pro holčičky.

ladiesmagazine_cz_1

Stavbaři s jeřábem
Pro kluky je určen stavební set s jeřábem. Skládá se z 86 částí. Váš malý stavitel bude mít za úkol poskládat všechny pracovní stroje, jeřáb a staveniště. Opět je stavebnice přizpůsobena pro ty nejmenší od 18 měsíců. I přesto nabízí množství variací. Jednotlivé části strojů jsou pohyblivé a funkční. Všechny ABRICK kostky od firmy Ecoiffier jsou kompatibilní. Velikosti a tvary stavebnicových kostek se dají kombinovat a skládat. Kostky pevně drží a zároveň se snadno rozebírají.

Máme pro vás tip: Pokud si pořídíte více druhů setů, můžete je seskládat do jednoho velkého setu a postavit jedno pohádkové městečko.

ladiesmagazine_cz_2

Stavebnice v Medvídkových hračkách

Nakupujte chytře a navštivte eshop www.medvidkovehracky.cz. Nabízí širokou paletu stavebnic, ze kterých si určitě vyberete a uděláte radost své malé ratolesti. Stavebnice jsou přehledně rozděleny do dalších podkategorií, takže snadno pochopíte, které sety jdou spolu kombinovat. Zároveň si můžete vybrat z bohaté nabídky dalších hraček, které eshop Medvídkovy hračky prodává. Pokud uděláte nákup nad 1 000 Kč, máte poštovné zdarma. Jako poděkování od nás získáte k nákupu dárek jako bonus.

 
KOMENTÁŘE (1)
Lenka19. prosince, 2014 14:35

Ďalší skvelý článok. Lego už dávno nakúpené. Kúpila som na hej sk a vďaka zľavovým kódom z http://www.kuponyzdarma.sk/ som ešte pekne ušetrila :)Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »


Ladiesmagazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Facebook Ladies Magazine Twitter Ladies Magazine YouTube Ladies Magazine RSS kanál Ladies Magazine